img Košík

Název
Množství
Cena
Celkem

CELKEM
0,00 Kč
Způsob dopravy
 
Způsob platby
 Popis dopravy

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu, obvykle již následující pracovní den po jeho odeslání. Pokud Vás řidič nezastihne, je balík uložen na Vaší nejbližší poště. Prostřednictvím webu formulare.cpost.cz si můžete v den odeslání zásilky jednorázově upravit čas nebo způsob doručení (informaci o odeslání a doručování zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy a emailu).

0 Kč
 Popis dopravy

Balík Vám nebude doručen domů ale na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Na zvolené pobočce bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po odeslání. Informace o odeslání a uložení zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy a emailu.

0 Kč
 Popis dopravy

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu, obvykle do dvou pracovních dnů po jeho odeslání. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, je balík uložen na Vaší nejbližší poště. Informaci o odeslání a sledovací číslo obdržíte prostřednictvím emailu. Platba v hotovosti.

0 Kč
 Popis dopravy

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu, obvykle do dvou pracovních dnů po jeho odeslání. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, je balík uložen na Vaší nejbližší poště. Informaci o odeslání a sledovací číslo obdržíte prostřednictvím emailu.

0 Kč
 Popis dopravy

V případě osobního odběru v Lulči (okres Vyškov) je potřeba se předem dohodnout formou emailu nebo telefonicky.

0 Kč
 Popis dopravy

Balík Vám bude doručen na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovna.cz. Na zvolené pobočce bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po odeslání. Informace o odeslání a uložení zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy a emailu.

0,00 Kč
+155,00 Kč
+155,00 Kč
+80,00 Kč
+70,00 Kč
0 Kč
+150,00 Kč
+150,00 Kč
+99,00 Kč
+75,00 Kč
 
YmMzZjhiY